ساعت پخش سریال ارمغان تاریکی [+ خلاصه داستان و زمان پخش تکرار]

مطلب ساعت پخش سریال ارمغان تاریکی [+ خلاصه داستان و زمان پخش تکرار] برای اولین بار در وب سایت تکراتو – زندگی با تکنولوژی نوشته شده است. – تکراتو – زندگی با تکنولوژی – – https://techrato.com/

مجموعه پرطرفدار ارمغان تاریکی به کارگردانی جلیل سامان به‌زودی از شبکه آی فیلم روی آنتن می‌رود. برای اطلاع از ساعت پخش سریال ارمغان تاریکی با ما همراه شوید.

سریال ارمغان تاریکی که به قلم جلیل سامان به نگارش درآمده است، داستانی عاشقانه، انقلابی و سیاسی را در دهه‌ی شصت روایت می‌کند. این مجموعه محبوب نخستین بار در سال ۱۳۸۹ به مناسبت دهه‌ی فجر از شبکه ۳ سیما پخش شد.

اگر از علاقه‌مندان سریال‌های عاشقانه و سیاسی هستید، می‌توانید سریال ارمغان تاریکی را از یکشنبه 7 مرداد ماه 1403 از شبکه آی فیلم تماشا کنید. در ادامه، ساعت پخش سریال ارمغان تاریکی ، زمان تکرار و خلاصه داستان این مجموعه تلویزیونی را با شما به اشتراک می‌گذاریم.

ادامه مطلب در پایین

بیشتر بخوانید:

ساعت پخش سریال دوشیزه اسکارلت و دوک [+ خلاصه داستان]
ساعت پخش سریال در کنار پروانه‌ ها [+ خلاصه داستان]

ساعت پخش سریال سال‌های دور از خانه (اوشی..

فرم‌ها و تاریخ‌ها: دیوید بوردول

سی سال با معلم اول

نوشتۀ وحید مرتضوی

برای دیدنش در شهر کوچکی همچون مدیسون کار سختی نداشتی. در جشنوارۀ فیلم ویسکانسین، که هر سال در آوریل برگزار می‌شود، یا در برنامه‌های سینمایی مشابه برای عموم همیشه معرفی فیلم‌هایی را بر عهده می‌گرفت. در روزهای جشنواره یا نمایش‌های سینماتک می‌شد دیدش که در گوشه‌ای با تماشاگران جوان یا پیری در حال گفتگو بر سر فیلمی است که تازه دیده‌اند یا قرار است ببینند. بیشتر کنجکاو بود تا بشنود، حتی اگر مخاطبش علاقه‌مندی معمولی بود. نزدیک ده سال پای ثابت جشنوارۀ ویسکانسین بودم و فیلم‌های زیادی را با معرفی‌اش دیدم. بار آخر تماشای رُزیتای ارنست لوبیچ و هتل کنار رورخانۀ هونگ سانگ‌سو پشت سر هم در یک روز آخر هفته بود. آخرین جشنوارۀ قبل از طوفان کووید بود و بعد ویسکانسین را ترک کردم تا اینکه پارسال خبر بیماری‌اش را در فیس‌بوک از قول همسرش کریستین تامپسون خواندم. مردی آراسته و پر انرژی بود، پر حرارت‌تر از هم سن و سالانش. و به این خاطر خبر بیماری سخت و بعد مرگش اینقدر باورنکردنی می‌آمد. فکر می‌کردم مردی چنان قبراق و سرزنده تا سال‌ها خواهد ماند و کار خواهد کرد. هرچند اگر به..

طرح فروش دنا پلاس دستی و اتوماتیک ویژه متقاضیان سامانه یکپارچه

گروه صنعتی ایران خودرو شرایط فروش فوق العاده و پیش فروش دو خودروی دنا پلاس دستی و دنا پلاس توربو اتوماتیک را ویژه متقاضیان سامانه یکپارچه با اولویت تابستان 1403 اعلام کرد. در این طرح فروش همچنین امکان تبدیل خودرو به تارا اتوماتیک V4 نیز…