خودروی خودران کروز یک زن را در سانفرانسیسکو زیر گرفت

خبرگزاری سانفرانسیسکو کرونیکل گزارش داده است که یک خودروی خودران کروز، دوشنبه شب یک عابر پیاده را در درست پس از آنکه با ماشین دیگری تصادف کرده بود زیر گرفت.
The post خودروی خودران کروز یک زن را در سانفرانسیسکو زیر گرفت first appeared on تکفارس: اخبار و بررسی تكنولوژی، کامپیوتر، موبایل و اینترنت.

بازخوانی تاریخ معاصر عراق در مستند «عراق نابودی یک ملت»

روایت تلویزیون ملی فرانسه از اقدامات صدام دیکتاتور عراق طی چهار دهه در مستند «عراق نابودی یک ملت» از شبکه افق پخش می شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، مستند «عراق نابودی یک ملت» روایت تلویزیون ملی فرانسه از اقدامات صدام حسین طی ۴ دهه حکمرانی او در عراق، امروز و فردا به روی آنتن شبکه افق می‌رود.تاریخ معاصر کشور عراق با یک نام پیوند خورده است. نامی که برای مردم این کشور چندان خوشایند نیست و مردم جهان نیز خاطره خوبی از او ندارند .صدام حسین رئیس حزب بعث عراق و رئیس‌جمهوری این کشور در دهه‌های گذشته بود که جنگ‌های زیادی را با کشورهای مختلف به راه انداخت و در اداره این کشور نیز با چالش‌های زیادی روبه‌رو بود. جنگ با دو کشور همسایه، تحریم‌های فلج کننده، تسخیر توسط یک کشور بیگانه و جنگ داخلی چکیده داستان چهل سال از تاریخ معاصر عراق است.
مجموعه مستند «عراق نابودی یک ملت» اثری تولید شده توسط تلویزیون ملی فرانسه است که به ۴ دهه تاریخ عراق پرداخته و از سال‌های ۱۹۷۹ تا ۲۰۱۹ را بررسی کرده است.

دومین قسمت «عراق، نابودی یک ملت»، امروز چهارشنبه ساعت ۲۲ و قسمت سوم آن پنجشنبه س..

رکورد تولید 27 ساله تولید ماهیانه کرمان موتور شکست

بر اساس گزارش روابط عمومی شرکت کرمان موتور و با تلاش شبانه روزی کارکنان و بهره‌مندی از امکانات و ظرفیت‌ بالای زنجیره تامین، رکورد ماهانه تولید خودرو در این شرکت جا به جا شد. تولید شهریور ماه خودروسازی کرمان موتور از مرز 7 هزار دستگاه…